Wat is een burn out

Burn Out Poli bij Shownieuws

24 augustus 2017

Leestijd 1 min.

Drs Barbara Kok was als expert te zien bij Shownieuws. In het programma rondom de showbizzscene van Nederland was aandacht voor de burn-out van cabaretier Najib Amhali. Amhali ondergaat momenteel een burn-out behandeling in een recovery kliniek. In een interview met Weekend geeft Amhali aan: “Ik kwam mijn bed niet meer uit en mijn hele ritme was weg. Kapotgemaakt door al die jaren van onregelmatig leven.” Ook kampte Amhali al eerder met een lastige privé situatie. Bekijk de reactie van drs Barbara Kok in het onderstaande fragment vanaf 02.45 min.

Deel dit artikel

WhatsApp
Email

Auteur van dit artikel

Barbara Kok

Met twintig jaar ervaring in het begeleiden van mensen met burn-outklachten weet ze als geen ander hoe diep en ontwrichtend burn-out kan zijn.
Barbara combineert wetenschappelijke inzichten met een scherp oog voor de mens achter de klachten. Ze gelooft niet in snelle oplossingen, maar in échte verandering – mentaal, emotioneel én fysiek. Wat haar drijft? De mens terugbrengen naar wie hij werkelijk is.
Barbara schrijft zoals ze werkt: helder, doortastend en met liefde als uitgangspunt.

Barbara Kok

Download ons e-book

Het komt goed met jou

Ontdek wat een burn-out is, wat het met je doet en – het belangrijkste – hoe je weer in balans komt. In dit gratis e-book deelt Barbara Kok, oprichter van Burnout Poli, heldere uitleg, praktische inzichten en perspectief voor herstel.

Vrouw houdt een ipad vast met daarop het Ebook Het Komt Goed Met Mij

Gerelateerde berichten

Herstel

19 september 2023

Leestijd 2 min.

Herstel

23 oktober 2015

Leestijd 3 min.

Symptomen

21 januari 2017

Leestijd 8 min.